Zapytaj o produkt
Kalibratory wielofunkcyjne
Producent:

Galeria:

Opis

Firma Transmille wprowadziła na rynek nową serię kalibratorów wielofunkcyjnych. Oznaczone jako seria 3000 są następcą popularnych na rynku kalibratorów serii 2000.

Zaprojektowane w całkowicie nowej, ergonomicznej obudowie zapewniają komfort i długotrwałość użytkowania (gumowa klawiatura) oraz odporność na warunki transportowe.

Zastosowany nowy system wentylacji oraz wysokiej jakości wzmacniacz mocy typu mos pozwalają na długotrwała pracę przy niewiarygodnie wysokim - 30A prądzie w adapterze/cewce .

Właściwości te umożliwiają kalibrację wielu DMM na zakresie 30A i mierników cęgowych do 1500A.

Nowe parametry tj. 30A, aktywna i pasywana rezystancja & pojemność pozwalają na precyzyjny i płynny wybór wartości aż do 10mF dla pojemności. Poprawiona została również charakterystyka częstotliwościowa do 500kHz dla napięć zmiennych. Wszystkie modele posiadają standardowo wbudowaną funkcję symulacji termopar a 3041 i 3010 dodatkowo wbudowaną funkcję kalibracji PRT.

Opcje kalibracji mocy dostępne w 3041 i 3010 wykorzystuję tzw. programowaną “cutting edge DDS” generację kształtu sygnału niezbędną przy kalibracji funkcji pomiaru harmonicznych w miernikach mocy. Użytkownik może wybrać jeden z wielu dostępnych kształtów lub załadowac sygnały arbitralne z PC.

Oscyloskopy mogą być kalibrowane w paśmie do 320MHz z wykorzystaniem tzw. taniej opcji (low cost) oraz w paśmie do 620MHz z wykorzystaniem tzw. “high permomance” opcji. Pasmo to jest ekonomicznie uzasdanione gdyż zapewnia pokrycie 95% potrzeb w zakresie kalibracji oscyloskopów.

Oferowana jest również nowa stacja robocza , która pozwala na kalibrację mierników izolacji wzakresie rezystancji do 2GOhm i napięciu do 1kV. Posiada wbudowane funkcje sterowania generacją i kalibracją napięcia i prądu.

Nowe kalibratory Transmille serii 3000 dające niezaprzeczalnie wyśmienite funkcje metrologiczne stanowią jedynie słuszny wybór z powodów: JAKOŚCI - CENY - WŁAŚCIWOŚCI

 

 

3010

8ppm STANDARD LABORATORYJNY

 

(REFERENCE LEVEL)

 

Zaprojektowany do użytku w laboratoriach kalibracyjnych, Zapewnia: dokładność 8ppm, dużą stabilność, doskonałą cenę

 

Napięcie AC/DC do 1000V Prąd AC/DC do30A standard

 

Rezystancja Pojemność Częstotliwość PWM

 

Oprogramowanie ProCal do automatycznej klaibracji

 

 

3041

25ppm STANDARD UNIWERSALNY

 

(MID RANGE CALIBRATOR)

 

Dedykowany do większości laboratoriów. Zapewnia: dokładność 25ppm; ponad 10 instrumentów w jednej obudowie. Podatny na rozbudowę.

 

Napięcie AC/DC do 1000V

 

Prąd AC/DC do 30A standard

 

Rezystancja Pojemność  Częstotliwość  PWM

 

Oprogramowanie ProCal do automatycznej klaibracji

 

3050

50ppm STANDARD EKONOMICZNY

 

(ENTRY LEVEL CALIBRATOR)

 

Produkt ekonomiczy z uwagi na cenę i właściwości. Zapewnia: dokładność 50ppm

 

Napięcie AC/DC do 1000V

 

Prąd AC/DC do 20A

 

Rezystancja  Pojemność Częstotliwość  Symulacja termopar

 

Oprogramowanie ProCal do automatycznej klaibracji

 • 3Z Telecom
 • AMETEK Programmable Power, Inc.
 • Anritsu Corporation
 • DVTEST Inc.
 • IET LABS. INC.
 • KIKUSUI ELECTRONICS CORPORATION
 • Leader Electronics Corp
 • SAF Tehnika JSC
 • Teamcast
 • VIAVI Solutions (d.Aeroflex)