dbCHECK jest idealnym rozwiązaniem do powtarzalnych testów urządzeń bezprzewodowych. Dzięki podwójnej konstrukcji uszczelki RF, wysokiej jakości szerokopasmowemu absorberowi RF i filtrowanym panelom We/Wy, dbCHECK może osiągnąć ponad 90dB* izolacji od 700 MHz 6000 MHz. Ten poziom izolacji zapewnia maksymalną wydajność poprzez tłumienie wszystkich niepożądanych sygnałów.
Obudowa ekranowana dbCHECK
dbGuard zapewnia do 100dB izolacji w zakresie częstotliwości od DC do 18GHz. Konstrukcja IASG (Inverted Assymetric Squarewave Gasket) eliminuje wszelkie przecieki na obwodzie obudowy RF. To sprawia, że dbGuard znajduje zastosowanie do testowania wszystkich technologii bezprzewodowych, w tym: 5G/LTE, Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee, WiMAX itp. Wnętrze wykończone jest najnowszą generacją powłoki absorpcyjnej RF podobnej do tej, którą można znaleźć w technologii stealth. Pozwala to na pozycjonowanie DUT bez wpływu na tłumienie spowodowane odbiciami.
Obudowa ekranowana dbGUARD
Obudowy RF są obecnie niezbędne do testowania urządzeń bezprzewodowych. dbSAFE oferuje niezrównaną izolację w swojej klasie; do 100dB* od 300MHz do 13GHz. dbSAFE został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić doskonałą izolację RF i wydajność przy jednoczesnym zachowaniu opłacalności. dbSAFE może być zaprojektowany i wyprodukowany do prawie każdego rozmiaru i rozmiaru.
Obudowa ekranowana dbSAFE
dbSafe5G rozwiązuje wyzwania, zapewniając środowisko stworzone dla zastosowań mikrofalowych. Umożliwia przeprowadzanie testów MIMO. dbSafe5G jest dostępny w dwóch wersjach dla pasm poniżej 33 GHz i mmWave.
Obudowa ekranowana dbSAFE 5G
Obudowy RF są obecnie niezbędne do testowania urządzeń bezprzewodowych. dbSAFE oferuje niezrównaną izolację w swojej klasie; do 100dB* w paśmie od 300MHz do 13GHz. dbSAFE został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić doskonałą izolację RF i wydajność przy jednoczesnym zachowaniu opłacalności. dbSAFE może być zaprojektowany i wyprodukowany do prawie każdego rozmiaru i rozmiaru. Obiekt badany wkładany od frontu obudowy.
Obudowa ekranowana dbSAFE Front Load
Niektóre aplikacje wymagają większych środowisk testowych. dbSafe Max łączy w sobie wszystkie najlepsze właściwości izolacyjne standardowego dbSAFE oraz większą objętość testową, aby zagwarantować jak najlepsze wyniki.
Obudowa ekranowana dbSAFE MAX
Badanie urządzeń pracujących w zakresie fal milimetrowych wymaga zastosowania odpowiednio do tego przeznaczonych obudów. Gdy prędkość transmisji danych i czułość urządzenia wzrastają, zwiększają się również wyzwania związane z tworzeniem małych, wolnych od szumów środowisk testowych RF.
Obudowa ekranowana dbSAFE MM
Dzięki technologii DVTEST "waveguide" kompatybilny z wszystkimi dostępnymi na rynku platformami wymuszającymi temperaturę . Zakres temperatur urządzeń wynosi od -90 stopni C do +220 stopni C.
Obudowa ekranowana dbSAFE TSE
Zaawansowane obudowy testowe serii dbSAFEx RF są wszechstronne i nadają się do wszelkich testów bezprzewodowych. Zaprojektowane do pracy w paśmie od 300 MHz do 13 GHz. Testy urządzeń bezprzewodowych nigdy nie były bardziej niezawodne i przystępne cenowo.
Obudowa ekranowana dbSAFEx
  • AMETEK Programmable Power, Inc.
  • Anritsu Corporation
  • DVTEST Inc.
  • IET LABS. INC.
  • KIKUSUI ELECTRONICS CORPORATION
  • Leader Electronics Corp
  • SAF Tehnika JSC
  • Teamcast
  • VIAVI Solutions (d.Aeroflex)